Najbardziej przydatne gadżety reklamowe

Ważną częścią każdej udanej kampanii marketingowej jest generowany przez nią początkowy zasięg.

Wiele firm decyduje się na włączenie gadżetów reklamowych jako czynnika zwiększającego zasięg, umożliwiającego firmom budowanie rozpoznawalności marki. Warto wiedzieć, jakie produkty promocyjne są najbardziej przydatne, jeśli chodzi o ekspozycję, i jak najlepiej wykorzystać je jako część swojej kampanii marketingowej.

Najbardziej przydatne gadżety reklamowe

Notesy z logo znajdziemy w wielu wersjach

Naczynia na napoje, kubki, kubki podróżne, butelki wielokrotnego użytku z nadrukami, cieszą się dużą popularnością odbiorców, można z nich korzystać w domu, w biurze czy w plenerze. Możemy w nich przynieść ulubioną kawę, wodę czy napój do pracy bez konieczności robienia zakupów po drodze. Ze względu na ochronę środowiska przed produktami jednorazowymi z plastiku, widzimy więcej butelek wielokrotnego użytku i kubków podróżnych niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak nie wszyscy kupują tego typu produkty, co stwarza firmom okazję do ich podarowania jako gadżet reklamowy.

Każdy ma wszystko, czego potrzebuje, na wyciągnięcie ręki w swoim telefonie, niezależnie od tego, czy chodzi o wskazówki dojazdu, wiadomości czy zakupy. Jednak w urządzeniach przenośnych wyczerpują się baterie, warto zatem mieć pod ręką ładowarkę USB lub power bank, dzięki czemu można w dowolnej chwili uzupełnić stan baterii w smartfonie czy tablecie. Dodatkowo takie przedmioty można łatwo spersonalizować nanosząc na nie logo i nazwę firmy.

Dla osób, które wolą klasyczne i praktyczne produkty reklamowe, odpowiednie będą notesy z logo, które można oferować w ramach upominku razem z długopisem. Dzięki notatnikom można w dowolnej chwili zapisać sobie ważne informacje, warto mieć zawsze pod ręką notatnik i długopis. Notesy znajdziemy tutaj notesy z logo w wielu formatach, kolorach okładek, z różną liczbą kartek, możemy zatem wybrać taki, który będzie pasował do kolorystyki logo naszej firmy lub ekologiczny notes z makulatury, z okładką papierową lub z korka. Długopisy i ołówki również znajdziemy w wersji bardziej eko, z drewna, korka, bambusa, są to obecnie gadżety reklamowe na czasie.