Jak zadbać o nasze rzęsy?

Oferowane na dzisiejszym rynku branży kosmetycznej serum do rzęs jest produktem, który nieustannie zdobywa coraz większą popularność.

Kuracja z ich zastosowaniem ma za zadanie stymulować ich naturalny przyrost. Dzięki specjalnie skomponowanym składnikom serum w szybki sposób odżywia rzęsy sprawiając, że każdego dnia stają się siniejsze u nasady i powraca ich witalność. W składzie niektórych odżywek dodatkowo znajduje się czyyna substancja, która przywraca blask. Już po kilku dniach stsowanej kuracji zaczynają być widoczne pierwsze efekty.
Jednak wśród aktualnej oferty sklepów kosmetycznych ciężo bez porady fachowca wybrać samodzielnie najlepszy produkt. Nie zawsze gwarancje zamieszczone na ulotce spełniają oczekiwania a w ofercie sklepowej najczęściej znajdują się nie najskuteczniejsze ale najtańsze czy najdroższe odżywki.
Podczas wyboru odpowiedniego serum trzeba koniecznie dokładnie przyjrzeć się składnikom jakie znalazły się w formule, bo to od nich przede wszystkim zależy efektywność preparatu. Jak zadbać o nasze rzęsy?

Na pierwszym miejscu powinna znaleźć się substancja aktywna odpowiedzialna za stymulację wzrostu, kwas hialuronowy, który zwiększa nawilżenie włosów oraz witaminy B5 i E, które mają pozytywny wpływ na poprawę ich struktury.

W składzie serum znaleźć można dodatkowo zapobiegającą podrażnieniom skóry wokół rzęs alantolinę i ekstrakty roślinne, których właściwości dodatkowo wzmacniają moc preparatów.
Dla ułatwienia wyboru najskuteczniejszej odżywki można również skorzystać z popularnego rankingu preparatów przeznaczonych do pielęgnowania rzęs. Internetowy ranking powstaje na bazie opinii osób, które przetestowały oferowane w sprzedaży produkty co gwarantuje jego rzetelność.