Wskazówki dotyczące podróży, które ułatwią Ci wakacje

Niewiele rzeczy jest tak stresujących jak podróże.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz w interesach, czy dla przyjemności, pomysł spakowania wszystkiego, czego potrzebujesz do małej walizki i wychodzenia z domu na dłuższy czas, może być przytłaczający. Postępuj zgodnie z radami zawartymi w tym artykule, aby zmienić swoje podróże w przyjemne doświadczenie.Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo, noś fałszywy portfel. Jeśli podróżujesz przez trudny teren, zachowaj ostrożność i noś ze sobą zapasowy portfel z kilkoma symbolicznymi dolarami. Jeśli nie zostaniesz zaczepiony, możesz oddać fałszywy portfel, a Twoje prawdziwe kosztowności pozostaną bezpieczne.Okazuj szacunek i cierpliwość wobec punktów kontroli bezpieczeństwa i urzędników celnych. W większości przypadków istnieją one dla Twojego bezpieczeństwa. Jeśli nie, zdenerwowanie nadal nie pomoże ci szybciej przejść. W rzeczywistości robienie zamieszania w punkcie kontroli bezpieczeństwa prawie zawsze jest biletem na ekspresowy pas w celu dodatkowego przeszukania.Planując lot na wycieczkę, nie zapomnij o częstych lotach, które mogłeś zgromadzić. Nie ma sensu trzymać się tych, kiedy już wyjechałeś na swoje wielkie wakacje. Nawet jeśli nie masz wystarczającej liczby mil na całą podróż, wiele linii lotniczych pozwoli Ci obniżyć cenę za pomocą mil.Lekko spakuj podczas podróży. Im mniej przyniesiesz ze sobą, tym mniejsze prawdopodobieństwo utraty lub kradzieży kosztowności. Wskazówki dotyczące podróży, które ułatwią Ci wakacje

Staraj się nie pakować zbyt wielu butów, ponieważ jest to zwykle najcięższy przedmiot.Jedną z prostych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w hotelu jest zabranie ze sobą małego gumowego ogranicznika drzwi.

Można go łatwo spakować do buta lub nawet nosić w kieszeni kurtki, jeśli brakuje Ci miejsca. Ten ogranicznik drzwi można zaklinować pod drzwiami w nocy, aby zapobiec odwiedzaniu o północy.Podróżując w podróż, upewnij się, że masz ze sobą torbę na śmieci. Nawet ludzie, którzy normalnie nie jedzą w samochodzie, będą podczas długich podróży drogowych, zwłaszcza jeśli nie chcesz zatrzymywać się, aby zjeść i dodać więcej czasu do podróży. Worek na śmieci może pomóc ograniczyć bałagan i bałagan do minimum.Możesz sprawić, że wakacje będą mniej stresujące, pakując się lekko na podróż.Staraj się trzymać wszystkie potrzebne przedmioty w jednej torbie; chociaż może się to wydawać niemożliwe, można to zrobić, jeśli uważasz na to, co zawierasz. Lekkie pakowanie oznacza, że ​​masz mniej rzeczy, za którymi musisz nadążać i martwić się, gdy cieszysz się podróżą.Gdy jesteś na rejsie i zaczynasz odczuwać chorobę morską, poproś obsługę pokoju o przyniesienie zielonych jabłek i krakersów. Oba są świetne do ukojenia żołądka i czasami mogą być lepsze niż leki. Są też smaczne i nie pozostawiają w ustach brzydkiego smaku, jak niektóre leki na chorobę morską.Podróżując za granicę z niepełnosprawnościami, najlepiej jest sprawdzić, które kraje najlepiej przyjmują niepełnosprawnych obywateli. Wiele krajów jest dobrze przygotowanych do oferowania podróżnym podjazdów dla wózków inwalidzkich, podjazdów dla skuterów i posiada hotele przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Niestety, każdy kraj nie jest tak dobrze przygotowany do obsługi podróżnych z niepełnosprawnościami.Niezależnie od tego, czy wybierasz się na rodzinne wakacje, czy na samotną wycieczkę, podróżowanie poza domem może być stresującym wydarzeniem. Zawsze jest tak wiele rzeczy, którymi trzeba się zająć przed wyjazdem, a jeśli jesteś jak większość ludzi, zawsze jest coś, czego potrzebujesz, co pozostaje w tyle. Stosując porady zawarte w tym artykule podczas przyszłych podróży, możesz zmienić stresujące podróże w przyjemne wspomnienia.