Ozdobne sztućce z indywidualnym grawerem

Łyżeczka z grawerem to doskonały pomysł na wyjątkową okazję, możemy wręczyć bardzo ładne łyżeczki jako dodatek do prezentu z okazji chrztu, ślubu czy też pierwszej komunii świętej.

Oczywiście można nanieść na niej odpowiednie napisy oraz grafikę, za pomocą techniki laserowej. Z pewnością komplet tego typu będzie bardzo dobrym pomysłem dla nowożeńców, możemy wygrawerować na łyżeczkach imiona oraz datę ślubu. Z pewnością jest to bardzo ciekawa pamiątka, dodatkowo jest to zestaw którego możemy używać na co dzień. Możemy przykładowo zakupić dwa komplety, na każdym z nich umieścić imię jednego z małżonków. Oczywiście sztućce grawerowane można wykorzystywać na co dzień, grawer jest bardzo odporny, komplet z pewnością będzie służył przez wiele lat.

Ozdobne sztućce z indywidualnym grawerem

Grawerowane sztućce na różne okazje

Ozdobne grawerowane łyżeczki to świetny pomysł na prezent, możemy podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego, naturalnie możemy wybrać różne kolory sztućców, złote czy też srebrne. Wykonane są ze stali nierdzewnej zatem mogą służyć przez wiele lat, oczywiście grawer wykonywany jest w technologii, która pozwala na zachowanie napisów nawet w czasie intensywnego użytkowania. Dodatkiem może być szkatułka w której umieścimy 4 podstawowe sztućce czyli widelec, nóż, łyżkę obiadową, oraz małą łyżeczkę.

Warto wybrać pudełko drewniane, ręcznie malowane, może posiadać także różnego rodzaju ozdoby. Dodatkowo można zamieścić grawerowane metalową tabliczkę z życzeniami. Na trzonkach sztućców można umieścić długi napis składający się z 30 czy też nawet 40 znaków. Naturalnie wybór czcionki jest dowolny, możemy zatem zaprojektować jak będą wyglądały grawerowane sztućce, które wręczymy komuś bliskiemu. Oczywiście jest to prezent bardzo uniwersalny, może być świetnym upominkiem, nie tylko na chrzest ale prezenty dla babci i dziadka, także jest to świetny pomysł na walentynki.

Pełną ofertę znajdziemy na stronie https://republikalyzeczek.pl/, możemy zobaczyć wzory sztućców, wybrać te, które najbardziej nam odpowiadają. Realizacja i wysyłka przebiega bardzo szybko zazwyczaj w ciągu dwóch lub trzech dni roboczych sztućce zostaną wykonane według naszego życzenia oraz wysłane.