Tajniki i tajniki zakupów samochodowych

Kupno samochodu lub ciężarówki to ogromna inwestycja dla każdego.

Może to kosztować znacznie więcej pieniędzy, jeśli nie jesteś przygotowany na zakupy i zakup samochodu. Poznaj świetne wskazówki, jak kupić następny samochód, unikając wielu oszustw, które mogą Cię dodatkowo kosztować.Dowiedz się o prawdziwej wartości rynkowej samochodu przed złożeniem oferty. Często dealerzy ustawiają samochód o pewien procent w stosunku do wartości, aby mieć trochę swobody. Jeśli znasz wartość rynkową, możesz lepiej potargować się z nimi o cenę, jaką zapłacisz drzwiom.Nie pozwól nikomu zastraszyć Cię przed dokonaniem zakupu, który może nie być odpowiedni dla Ciebie. Nie daj się nabrać na wiersze typu „To zniknie, jeśli spróbujesz go później kupić”. Tego typu oświadczenia mają zwykle na celu skłonienie Cię do natychmiastowego zakupu.Świetną wskazówką dla tych, którzy chcą kupić używany samochód, byłoby sprawdzenie, jaka jest wartość odsprzedaży samochodu. Spójrz na wartość Kelly Blue Book i porównaj ją z aktualnym stanem pojazdu, aby sprawdzić, czy cena jest uczciwa.Zawsze zabieraj używany samochód, który chcesz kupić, do zaufanego mechanika. Nie wierz dealerowi, że samochód jest w dobrym stanie. Mogli być właścicielem samochodu tylko przez kilka dni lub kupić go na aukcji. Naprawdę mają bardzo małą wiedzę na temat pojazdu, który próbujesz kupić.Dobrym pomysłem jest przeprowadzenie wielu badań dotyczących samochodów, zanim udasz się do dealera. Im więcej wiesz o konkretnym modelu, tym lepiej możesz ocenić, czy jest on odpowiedni dla Ciebie. Tajniki i tajniki zakupów samochodowych

Istnieje wiele zasobów internetowych, które pozwalają porównać różne marki i modele.Chociaż miesięczne płatności są ważne przy rozważaniu zakupu nowego samochodu, często dealer przedłuży okres pożyczki i podniesie oprocentowanie, aby uzyskać mniejsze płatności.

Aby tego uniknąć, nie negocjuj kwot płatności, dopóki nie wynegocjujesz ceny sprzedaży pojazdu.Jesteś kobietą kupującą samochód, nigdy nie zgadzaj się na współpracę ze sprzedawcą, który traktuje cię protekcjonalnie. Niektórzy sprzedawcy będą próbowali wykorzystać kupujących kobiety i zaoferować im nieuczciwe ceny lub warunki finansowania. Nie tak powinno wyglądać Twoje doświadczenie w kupowaniu samochodu. Jeśli tak, odwiedź innego dealera.Zbadaj przepisy obowiązujące w Twoim stanie, jeśli chodzi o zakup złego samochodu. W niektórych stanach obowiązują przepisy dotyczące cytryny. Uchronią Cię przed zakupem samochodu, który nie jest w świetnym stanie i nie będziesz mógł otrzymać zwrotu pieniędzy. Nie każdy stan ma takie prawa, dlatego ważne jest, abyś przeprowadził badania.Unikaj opcji gwarancyjnych oferowanych przez dealerów samochodów na używane samochody. Są one prawie zawsze zawyżone i zwykle nie obejmują droższych napraw, które chciałbyś wykonać. Zamiast tego kup gwarancję oddzielnie od zaufanej firmy gwarancyjnej, którą znajdziesz na własną rękę. Jeśli nie znasz żadnego, poproś o radę przyjaciela lub członka rodziny.Wejście do salonu z informacjami, które masz teraz, pomoże ci w zakupie. Poświęć trochę czasu na zapoznanie się ze wszystkimi powyższymi wskazówkami, wkrótce odkryjesz, że prowadzisz samochód, który chcesz. Będziesz mieć również płatności, na które możesz sobie pozwolić każdego miesiąca.